SERDAR GÖKALP HAYRAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Türkiye' nin İlk ve Tek Serdar Gökalp Hayran Sitesi

Forumumuzu Canlandırmak İçin İlgili Bölümlere Mod. Alınacaktır İsteyeyenler Buradan Admine P.M (Özel Mesaj) Atsın...
                                         Forum Yönetimi!

descriptionFORUM KURALLARI EmptyFORUM KURALLARI

more_horiz
Site Kuralları Açık ve Nettir Kimse Bunların Dışına Çıkmasın TEŞEKKÜRLER...


Site Kuralları

1) Forumda başlık açmadan önce o başlıktan zaten olup olmadığını kontrol edin. İki adet aynı başlıktan var ise, hangisinde daha çok mesaj olduğuna bakılmadan, eski olan başlık kalır, yeni olan silinir.

2) Türkçe yazım kurallarına dikkat edelim. TAMAMEN BÜYÜK, yazmak gibi hatalara düşmeyin. Mesajınız uyarı verilmeksizin silinebilir.Israrla bu tutumda bulunanların üyeliği askıya alınır.

3) Avatar olarak kendi resminiz ve kişisel özel resimleri kullanmak yasaktır. Ölçülerinde çok büyük forum sayfasını bozacak şekilde olmamalıdır. Aksi takdirde avatar iptal edilecektir.

4) Başlık metinlerinde başlığın başına sonuna " , *, ! -, gibi işaretler koymayın ve başlık metninin tamamını BÜYÜK harflerle yada BüYüK KüÇüK harflerle yazmayın. "Sağır Oda", ***işte ilk bölüm*** Röportaj burda!!! ===>Buraya bakın!!!<=== gibi atraksiyonlar yapmayın. Sadece konu ismini yazın. Aksi durumlar aramalarda problem çıkarıyor.

5) Forumda TC Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer yasalarına göre alınması, bulundurulması, çoğaltılması ve satılması suç teşkil eden, telif ve kayıt sahibinden izinsiz üretilmiş "korsan" müzik CDsi,kasetleri ve bilgisayar programı içeren materyallerin satışı/değiştokuşu ve reklamına kesinlikle izin verilmeyecektir. Bu meyandaki mesajlar görüldükleri yerde silinecek ve sahiplerine uyarı verilecektir. Israr edenler siteden uzaklaştırılacaktır.

6) Forumda siyasi propaganda, dini içerikli mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

7) Forumda yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.Yöneticilerin bu tür konuları haber vermeksizin silme/taşıma yetkisi vardır.

Üye olurken seçtiğiniz kullanıcı adının genel ahlak kuralarına uyması gerekir. Site yöneticileri üyeleri aldatmaya yönelik yada siteyi engellemeye yönelik buldukları üye isimlerini değiştirme hakkına sahiptir. Bir sitenin alan adıyla üye olmak yasaktır.

9) Bu Forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alış-verişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

10) Yöneticilerin nick ve avatarlarını kasıtlı şekilde taklit edenlerin üyelikleri silinecektir.

11) Forumda yazılan mesajlardan yazarı sorumludur! Foruma üye olan kullancılar hiçbir koşul altında T.C. yasalarini ya da uluslararasi kanunlari, anlasmalari, tüzükleri çigneyen, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı olan, bireyleri ve/veya toplumları küçük düşürücü ifadeler kullanan, politik ya da dini içeriği olan, genel ahlak kuralları ile bağdaşmayan mesaj yayınlayamazlar.

12) Yasal ve insani nedenlerden dolayı, Forumlarımızda net kullanıcıları arasında CRACK, WAREZ, PORNO, HACKING vb olarak tabir edilen gelen içeriğe sahip mesajların atılması yasaktır! Bu tür içeriklere sahip olan mesajlar haber verilmeden derhal silinecektir!

13) Site içi özel mesaj sistemi ile üyeleri rahatsız edenler süresiz kadro dışı bırakılacak Bu tip rizikolu hareketlere girenleri derhal yöneticilere bildiriniz.

14) Forumlarda yorum yazmak istediğiniz konuyla ilgili tek kelime veya sadece ifade kullanmak yasaktır.gereksiz yere forumlarda açılan başlıklar silinir.

descriptionFORUM KURALLARI EmptyGeri: FORUM KURALLARI

more_horiz
Herkese paylaşım dileriz...
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply